OPET ZA NIJANSU PREKRATKI

Na gostovanje u Pulu košarkaši KK JADRANKE krenuli su u krnjem sastavu bez nosioca igre centra Maria Budinića, krilnog igrača Žarka Kremenovića, te dva playmaker-a Bojana Stojnića, Marina Žeželja. Ekipa KK PULA 1891 prije ogleda s košakašima JADRANKE imala je isti omjer pobjeda i

poraza 3:1. Košarkašu KK JADRANKE u igru su ušli vrlo motivirano i od prve minute s playmaker-om Goranom Starčevićem koji je povezao konce igre te se u prvoj četvrtini otišli na odmor s neznatnom prednošću domaćina. Odličnom igrom Želimira Kovačevića 30 poena, na odmor se otišlo s zaostakom od 2 poena razlike. Nažalost utakmicu u korist domaćina prelomio je iskusni i dugogodišnji  centar KK PULA 1891 Semil Sijamhođić koji je rutinerski ubacio 20 poena. Nažalost, osim Kovačevića i Starčevića u ekipi KK JADRANKE nije bilo raspoloženog igrača koji je falio da rastereti ine i da KK JADRANKA upiše i četvrtu pobjedu na svome kontu.

Pula 1981 - Jadranka  77:67 (18:15,14:15,21:14,24:23)
PULA - SC Mirna.
PULA 1981: Sijamhodžić 20, Perdija, Čakarić, Mohorović 15, P. Grašo 4, Starčević 9, Ćosić, Vratarić, A. Grašo 13, Sablić, Travica 16, Puh.
JADRANKA: Starčević 18, Mužić, Horvat, Herenda 1, Blažević 2, Tariba 10, Jakovljević 2, Kovačević 30, Kušeta 4.

U sljedećem kolu 14.11.2015 u dvorani na Bočacu gostuje ekipa KK ROVINJA.