Presudila druga četvrtina

U jednom od derbija kola košarkaši KK Kastva gostovali su na Lošinju. Nakon prve četvrtine dalo se naslutiti da će to biti jedna u nizu teških utakmica, budući su poletni i mladi Kastavci borbenošću i zalaganjem ostvarili izjednačen rezlultat. Ulaskom u drugu četvrtinu košarkaši KK Jadranke

Continue Reading

ŠANAC UVJERLJIVO DO POBJEDE NA DOMAĆEM TERENU

Iako su košarkaši KK JADRANKE otišli na gostovanje kod KK ŠANAC KARLOVAC u oslabljenom sastavu, i zbog vremenskih nepogoda kasnili na utakmicu, na terenu su pokazali dobru igru. Unuatoč visokoj pobjedi domaćina 99:77  koji pucaju od fizičke snage na poluvrijeme se otišlo s 7 poena razlike. U redovima domaćih košarkaša standardno dobar i učinkoviti bio je Želimir Kovačević s 25 poena, kojme se pridružio Mario Budinić s 13 poena i odličnom obrambenom rolom.

OČEKIVANO LAGANA POBJEDA

Košarkaši KK Rovinja gostovali su ove subote na Lošinju. Evidentna razlika u kvaliteti domaćinima je dopustila da prve seniorske minute zabilježe kadeti Timon Jović i Matteo Mršić, koji su se oboje upisali u liste strijelaca.

OPET ZA NIJANSU PREKRATKI

Na gostovanje u Pulu košarkaši KK JADRANKE krenuli su u krnjem sastavu bez nosioca igre centra Maria Budinića, krilnog igrača Žarka Kremenovića, te dva playmaker-a Bojana Stojnića, Marina Žeželja. Ekipa KK PULA 1891 prije ogleda s košakašima JADRANKE imala je isti omjer pobjeda i

PRVI OVOSEZONSKI PORAZ

Nakon uzastopnie tri pobjede košarkaši KK JADRANKE upisali su prvi ovosezonski poraz na domaćem terenu. Nažalost od prve četvrtine ništa nije polazilo za rukom domaćim košarkašima, nakon dobro izrađenih akcija izostao je šut za tri poene koji je prelomio utakmicu na stranu mladih i