Raspored

Aktualni raspored za sezonu 2015/2016.  - (u dnu stranice nalazi se aktualni raspored Kadeta)

                        RASPORED I KALENDAR NATJECANJA A-2 MUŠKE LIGE - SENIORI

                                                           GRUPA „ ZAPAD „ – 2015/2016

 

I. KOLO

10. 10. 2015.

 

II. KOLO

17. 10. 2015.

 

1

Zamet

Ghia Staff

7

Ghia Staff

Kastav

2

Jadranka

Istrauni

8

Rudar

Šanac

3

Kraljevica

Stoja

9

Crikvenica

Rovinj

4

Pula 1981

Crikvenica

10

Stoja

Pula 1981

5

Rovinj

Rudar

11

Istrauni

Kraljevica

6

Šanac

Kastav

12

Zamet

Jadranka

III. KOLO

24. 10. 2015.

 

IV. KOLO

31. 10. 2015.

 

13

Jadranka

Ghia Staff

19

Ghia Staff

Rudar

14

Kraljevica

Zamet

20

Crikvenica

Kastav

15

Pula 1981

Istrauni

21

Stoja

Šanac

16

Rovinj

Stoja

22

Istrauni

Rovinj

17

Šanac

Crikvenica

23

Zamet

Pula 1981

18

Kastav

Rudar

24

Jadranka

Kraljevica

V. KOLO

07. 11. 2015.

 

VI. KOLO

14. 11. 2015.

 

25

Kraljevica

Ghia Staff

31

Ghia Staff

Crikvenica

26

Pula 1981

Jadranka

32

Stoja

Rudar

27

Rovinj

Zamet

33

Istrauni

Kastav

28

Šanac

Istrauni

34

Zamet

Šanac

29

Kastav

Stoja

35

Jadranka

Rovinj

30

Rudar

Crikvenica

36

Kraljevica

Pula 1981

VII. KOLO

21. 11. 2015.

 

VIII. KOLO

28. 11. 2015.

 

37

Pula 1981

Ghia Staff

43

Ghia Staff

Stoja

38

Rovinj

Kraljevica

44

Istrauni

Crikvenica

39

Šanac

Jadranka

45

Zamet

Rudar

40

Kastav

Zamet

46

Jadranka

Kastav

41

Rudar

Istrauni

47

Kraljevica

Šanac

42

Crikvenica

Stoja

48

Pula 1981

Rovinj

IX. KOLO

05. 12. 2015.

 

X. KOLO

12. 12. 2015.

 

49

Rovinj

Ghia Staff

55

Ghia Staff

Istrauni

50

Šanac

Pula 1981

56

Zamet

Stoja

51

Kastav

Kraljevica

57

Jadranka

Crikvenica

52

Rudar

Jadranka

58

Kraljevica

Rudar

53

Crikvenica

Zamet

59

Pula 1981

Kastav

54

Stoja

Istrauni

60

Rovinj

Šanac

XI. KOLO

19. 12. 2015.

 

XII. KOLO

16. 01. 2016.

 

61

Šanac

Ghia Staff

67

Ghia Staff

Zamet

62

Kastav

Rovinj

68

Istrauni

Jadranka

63

Rudar

Pula 1981

69

Stoja

Kraljevica

64

Crikvenica

Kraljevica

70

Crikvenica

Pula 1981

65

Stoja

Jadranka

71

Rudar

Rovinj

66

Istrauni

Zamet

72

Kastav

Šanac

XIII. KOLO

23. 01. 2016.

 

XIV. KOLO

30. 01. 2016.

 

73

Kastav

Ghia Staff

79

Ghia Stafff

Jadranka

74

Šanac

Rudar

80

Zamet

Kraljevica

75

Rovinj

Crikvenica

81

Istrauni

Pula 1981

76

Pula 1981

Stoja

82

Stoja

Rovinj

77

Kraljevica

Istrauni

83

Crikvenica

Šanac

78

Jadranka

Zamet

84

Rudar

Kastav

XV. KOLO

06. 02. 2016.

 

XVI. KOLO

13. 02. 2016.

 

85

Rudar

Ghia Staff

91

Ghia staff

Kraljevica

86

Kastav

Crikvenica

92

Jadranka

Pula 1981

87

Šanac

Stoja

93

Zamet

Rovinj

88

Rovinj

Istrauni

94

Istrauni

Šanac

89

Pula 1981

Zamet

95

Stoja

Kastav

90

Kraljevica

Jadranka

96

Crikvenica

Rudar

XVII. KOLO

20. 02. 2016.

 

XVIII. KOLO

27. 02. 2016.

 

97

Crikvenica

Ghia Staff

103

Ghia Staff

Pula 1981

98

Rudar

Stoja

104

Kraljevica

Rovinj

99

Kastav

Istrauni

105

Jadranka

Šanac

100

Šanac

Zamet

106

Zamet

Kastav

101

Rovinj

Jadranka

107

Istrauni

Rudar

102

Pula 1981

Kraljevica

108

Stoja

Crikvenica

XIX. KOLO

05. 03. 2016.

 

XX. KOLO

12. 03. 2015.

 

109

Stoja

Ghia Staff

115

Ghia Staff

Rovinj

110

Crikvenica

Istrauni

116

Pula 1981

Šanac

111

Rudar

Zamet

117

Kraljevica

Kastav

112

Kastav

Jadranka

118

Jadranka

Rudar

113

Šanac

Kraljevica

119

Zamet

Crikvenica

114

Rovinj

Pula 1981

120

Istrauni

Stoja

XXI. KOLO

19. 03. 2016.

 

XXII. KOLO

26. 03. 2015.

 

121

Istrauni

Ghia Staff

127

Ghia Staff

Šanac

122

Stoja

Zamet

128

Rovinj

Kastav

123

Crikvenica

Jadranka

129

Pula 1981

Rudar

124

Rudar

Kraljevica

130

Kraljevica

Crikvenica

125

Kastav

Pula 1981

131

Jadranka

Stoja

126

Šanac

Rovinj

132

Zamet

Istrauni

 

 KADETSKA LIGA PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE

Grupa „ A „ – sezona 2015/2016

 

 

I KOLO – 10.10.2015

 

 

 

 

VIII KOLO-

 

28.11.2015.

1,

Kvarner 2010

-

Sv. Matej

 

29,

Sv. Matej

-

Kvarner 2010

2,

Ri-basket

-

Opatija

 

30,

Opatija

-

Ri-basket

3,

Krk

-

Kostrena

 

31,

Kostrena

-

Krk

4,

Goranin

-

Cres

 

32,

Cres

-

Goranin

 

II KOLO–17.10.2015

 

 

 

 

IX KOLO

 

05.12.2015

5,

Sv. Matej

-

Cres

 

33,

Cres

-

Sv. Matej

6,

Kostrena

-

Goranin

 

34,

Goranin

-

Kostrena

7,

Opatija

-

Krk

 

35,

Krk

-

Opatija

8,

Kvarner 2010

-

Ri-basket

 

36,

Ri-basket

-

Kvarner 2010

 

III KOLO-24.10.2015

 

 

 

 

X KOLO

 

12.12.2015.

9,

Ri-basket

-

Sv. Matej

 

37,

Sv. Matej

-

Ri-basket

10,

Krk

-

Kvarner 2010

 

38,

Kvarner 2010

-

Krk

11,

Goranin

-

Opatija

 

39,

Opatija

-

Goranin

12,

Cres

-

Kostrena

 

40,

Kostrena

-

Cres

 

IV KOLO-31.10.2015

 

 

 

 

XI KOLO

 

19.12.2015.

13,

Sv. Matej

-

Kostrena

 

41,

Kostrena

-

Sv. Matej

14,

Opatija

-

Cres

 

42,

Cres

-

Opatija

15,

Kvarner 2010

-

Goranin

 

43,

Goranin

-

Kvarner 2010

16,

Ri-basket

-

Krk

 

44,

Krk

-

Ri-basket

 

V KOLO-07.11.2015.

 

 

 

 

XII KOLO

 

16.01.2016.

17,

Krk

-

Sv. Matej

 

45,

Sv. Matej

-

Krk

18,

Goranin

-

Ri-basket

 

46,

Ri-basket

-

Goranin

19,

Cres

-

Kvarner 2010

 

47,

Kvarner 2010

-

Cres

20,

Kostrena

-

Opatija

 

48,

Opatija

-

Kostrena

 

VI KOLO-14.11.2015

 

 

 

 

XIII KOLO

23.01.2016.

21,

Sv. Matej

-

Opatija

 

49,

Opatija

-

Sv. Matej

22,

Kvarner 2010

-

Kostrena

 

50,

Kostrena

-

Kvarner 2010

23,

Ri-basket

-

Cres

 

51,

Cres

-

Ri-basket

24,

Krk

-

Goranin

 

52,

Goranin

-

Krk

 

VII KOLO-21.11.2015

 

 

 

 

XIV KOLO

30.01.2016.

25,

Goranin

-

Sv. Matej

 

53,

Sv. Matej

-

Goranin

26,

Cres

-

Krk

 

54,

Krk

-

Cres

27,

Kostrena

-

Ri-basket

 

55,

Ri-basket

-

Kostrena

28,

Opatija

-

Kvarner 2010

 

56,

Kvarner 2010

-

Opatija